Katılım Koşulları

Hünerli Blogger’lardan Ballı Tarifler Proje Süreci:

 1. Tüm blogger ballı tariflerini 25 Nisan-15 Haziran 2014 tarihleri arasında binbircicek.com.tr adresinden gönderebilecektir.
 2. Gönderilen tarifler EKS Mutfak Akademisi şefleri tarafından incelenecek ve herhangi bir ek açıklama/düzeltme talebi olması durumunda, tarif sahipleriyle iletişime geçilecektir.
 3. E-Kitap içeriğinde yer alacak tarifler EKS Mutfak akademisi tarafından uygulanarak fotograflanacaktır. Her tarif, tarif sahibi blogger tanıtımı ile birlikte kitaptaki yerini alacaktır.
 4. E-Kitap tasarım sürecini takiben, tüm tarif sahibi davetlilerin eşliğinde, lansman toplantısı ile tanıtılacaktır.

Katılım Koşulları&Kurallar:

 1. Hünerli Blogger’lardan Ballı Tarifler e-kitabı 18 yaş üstü tüm yemek blogu sahibi katılımcılara açık bir çalışmadır.
 2. Bir blogger birden çok tarif ile çalışmaya katılabilir. Ancak yalnızca 1 (bir) adet ballı yemek tarifi ile kitapta yer alabilecektir.
 3. E-kitap çalışmasında yer alınabilmesi için, Binbircicek.com.tr adresinde bulunan katılım formunun eksiksiz ve zamanında doldurulması gerekmektedir.
 4. Gönderilecek yemek tariflerinin içinde mutlaka “bal” kullanılmalıdır. Tarifler özgün veya anonim olabilir.
 5. EKS mutfak akademisi şeflerinin yapacağı değerlendirme ile tarif sahiplerinden tarif metinleri üzerinde düzeltme/açıklama yapmaları talep edilebilir.
 6. Oluşturulacak e-kitabın ticari amaç kapsamında ücretli olarak satışı olmayacaktır. Bu nedenle, tarif sahibi katılımcılar herhangi bir maddi hak talep etmeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
 7. Çalışmaya tarif göndererek dahil olan tüm tarif sahibi katılımcılar, e-kitap içeriğinde bulunan tariflerin yazılı ve görsel tüm mecralarda Binbirçiçek tarafından kullanımını kabul etmiş sayılırlar.
 8. Çalışmaya tarif göndererek dahil olan tüm tarif sahibi katılımcılar, e-kitap içeriğinde isimlerinin/profil fotograflarının yer almasını kabul etmiş sayılırlar.